Badania poligraficzne wykrywaczem kłamstw

Szkolenia Wariograficzne!

Zapraszamy Państwa na szkolenia Wariograficzne.

czytaj więcej >>

Współpracujemy z Kancelarią Adwokacką

Współpracujemy z firmami ochroniarskimi

 

Firma PRO-TOM SECURITY Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi i oddziałem w Warszawie jako jedna z pierwszych w Polsce oferuje profesjonalne badania poligraficzne. Wykorzystuje do tego oprogramowanie LXSoftware firmy Lafayette, światowego lidera producentów urządzeń wariograficznych.

 

Wyszkoleni pracownicy firmy PRO-TOM SECURITY Sp. z o. o. gwarantują fachową pomoc przy zatrudnianiu pracowników, ułatwiają podjęcie decyzji osobom stojącym wobec problemów życiowych i zawodowych. Jak wykazują doświadczenia krajów wysokorozwiniętych, badania z wykorzystaniem wykrywacza kłamstw zyskują coraz większe znaczenie w życiu tamtejszych społeczności. Dla każdego postępowego pracodawcy, ważnym i niezbędnym atutem do przeprowadzenia tych badań jest fakt, iż uzyska on wiedzę pozwalającą uniknąć kłopotliwych i kosztownych konsekwencji o podłożu biznesowym, a nawet prywatnym.

 

Nie pozwól, aby w Twoim otoczeniu niepewność przesłaniała codzienne relacje.

 

Nie bój się. Wariograf pozwala poprzez rejestrację zmian zachodzących w Twojej psychice podczas odpowiedzi na pytania oczyścić Cię z podejrzeń.

Masz wątpliwości co do lojalności pracownika lub najbliższej osoby - zgłoś się do nas. Pomożemy zmienić wątpliwości w pewność.

 

Nie masz pewności, czy kandydat zgłaszający się do pracy będzie się do niej nadawał - zgłoś się do nas. Przeprowadzone przez nas badanie poligraficzne, pozwoli zweryfikować jego kandydaturę.

 

Jeżeli masz problem z udowodnieniem winy osobie podejrzanej o kradzież, o przekazywanie tajemnic służbowych osobom trzecim - zgłoś się do nas. Pomożemy Ci dotrzeć do prawdy.

 

Jesteśmy profesjonalni, dyskretni i wiarygodni.

 

Przy badaniach wykorzystujemy specjalistyczny zestaw służący do badań wariografem z poszczególnymi elementami czujników oraz fotelem przystosowanym do badań. W badaniu istnieje alternatywna możliwość wyboru czujników i ich konfiguracji.

 

Korzyści wynikające z zastosowania badań wariograficznych:

  • ustalenie lojalności pracowników firmy
  • ustalenie przydatności kandydata do pracy
  • ustalenie związku pracownika z faktem ujawnienia tajemnicy służbowej
  • badanie w celu wykluczenia osób podejrzanych o kradzież w firmie
  • badanie kandydatów do udziału w wyjazdach służbowych poza granice kraju
  • badanie kandydatów do udziału w kursach i szkoleniach specjalistycznych
  • badania w zakresie podejmowania działań profilaktycznych
  • wykrywanie kłamstw w relacjach osobistych i zawodowych

 

O tym jak skutecznym urządzeniem jest wykrywacz kłamstw, czyli wariograf przekonało się już wiele instytucji, jak i wielu klientów agencji detektywistycznych. Wykorzystanie tego sprzętu gwarantuje uzyskanie odpowiednich danych na temat konkretnych osób. Ważne jest również to, że takie badania mogą być przeprowadzone w każdej chwili i błyskawicznie przedstawiać wyniku pomiaru. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.