Usługi detektywistyczne

Szkolenia Wariograficzne!

Zapraszamy Państwa na szkolenia Wariograficzne.

czytaj więcej >>

Współpracujemy z Kancelarią Adwokacką

Współpracujemy z firmami ochroniarskimi

 

Szanowni Państwo

Firma PRO-TOM SECURITY Sp. z o.o. prowadzi szeroką działalność na terenie kraju i Unii Europejskiej.
Firma posiada stosowne zezwolenie Nr D-35/2004 z dn. 01.06.2004r. oraz wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD-50/2004, które umożliwia wykonywanie usług w następujących zakresach:

 

Wykonujemy również usługi detektywistyczne w zakresie:

 

Szeroki zakres prowadzonych działań z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują sprawdzonej i sprawnej agencji. Wiemy doskonale, że to właśnie dzięki zachowaniu najwyższego profesjonalizmu jesteśmy w stanie podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń wiedząc, że będą one mogły być zrealizowane. Prowadząc wszelkie działania bazujemy na naszym doświadczeniu, wiedzy i inteligencji.

Gwarantujemy lojalność i profesjonalne wykonywanie usług przez licencjonowanych specjalistów. Z wykonywanych czynności sporządzamy pisemne sprawozdanie obejmujące stan faktyczny, który przekazujemy wyłącznie zleceniodawcy. Oferujemy korzystne ceny usług, które są negocjowane indywidualnie z uwzględnieniem wymagań stawianych przez zleceniodawcę. Poniżej certyfikat autentyczności firmy Pro-Tom Security sp. z o.o.: